banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Новини від 28.03.2016

Новини від 28.03.2016

25 березня в рамках заходів до Всесвітнього дня води в комунальному закладі «Навчально-виховне об’єднання  №6 «Спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, центр естетичного виховання «Натхнення» за участю заступника начальника облводресурсів Гайдук К.І. та голови профспілкового комітету Годорожи А.М. був проведений відкритий тематичний урок.

Урок проходив у формі дитячого ранку, в якому прийняли участь учні початкових класів. Діти танцювали, співали пісні та розказували вірші про воду.

Учні цього закладу прийняли найактивнішу участь в конкурсі дитячого малюнка «Джерело мого дитинства», наприкінці свята учасники конкурсу були нагороджені дипломами.
Працівниками Олександрійського МУВГ до Всесвітнього дня води, на чолі з начальником відділу водних ресурсів управління Лисенко І.В. був проведений тематичний урок в Новопразькому будинку дитячої творчості, з вихованцями екологічного гуртка.

Діти з цікавістю слухали розповідь про воду, про її значення в нашому житті, про збереження та відтворення водних ресурсів. Своє відношення та розуміння дбайливого ставлення до води діти відобразили в малюнках.