banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Новини від 23.03.2016

Новини від 23.03.2016

22 березня Кіровоградським обласним управлінням водних ресурсів спільно з Орхуським центром екологічної інформації проведений круглий стіл  «Водні ресурси Кіровоградщини». Круглий стіл приурочений до Всесвітнього дня води, який у цьому році проходив під гаслом «Вода і робота», відбувся в обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І. Чижевського.

В роботі круглого столу прийняли участь представники державних установ та члени громадських організацій області, екологи, волонтер Корпусу Миру США, викладачі та студенти вищих навчальних закладів, школярі – учасники конкурсу дитячого малюнка.

З привітальним словом до присутніх звернулась заступник начальника Кіровоградського облводресурсів Катерина Гайдук, яка наголосила, що проблеми раціонального використання, охорони та відтворення водних ресурсів є надзвичайно актуальними, тому саме молоде покоління має активно долучатися до співпраці у сфері охорони навколишнього природного середовища. Подякувала дітям за участь у конкурсі дитячого малюнка «Джерело мого дитинства», який проводився Кіровоградським облводресурсів та управлінням освіти Кіровоградської міської ради. Переможців конкурсу урочисто нагородили дипломами та подарунками.

Учасники круглого столу у своїх доповідях та під час обговорення розглянули наступні теми:

Виконання водоохоронних заходів на території області - О.Ковтунов, директор Департаменту екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації.

Сучасний стан р.Інгул в межах Кіровоградської області, використання її водних ресурсів для питних та інших потреб – К. Гайдук, заступник начальника Кіровоградського обласного управління водних ресурсі.

Основні аспекти охорони та збереження водних ресурсів Кіровоградської області – О.Гелевера, кандидат географічних наук, доцент кафедри географії та геоекології Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченкa.

Обґрунтування необхідності збереження запасів питної води – Л.Коломієць, доцент кафедри екології та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградського національного технічного університету.

Питна вода на Кіровоградщині – про що знають, а про що не здогадуються кіровоградці – Л.Шестакова, керівник Кіровоградського осередку Всеукраїнської екологічної громадської організації «МАМА-86», голова ради ДЕГО «Флора».

Поверхневі водойми — джерело інфекційних та неінфекційних захворювань – Т.Скапа, заступник начальника відділу організації державного санітарно-епідеміологічного нагляду Головного управління Держсанепідслужби у Кіровоградській області.

Як вирішуються питання чистої води в Сполучених Штатах Америки «Water Purity issues in America» - Paul Brunson, волонтер Корпусу Миру США.

Стан очищення стічних вод комунальними підприємствами області та їх вплив на водні об’єкти – Л.Нех, начальник відділу екологічного контролю водних ресурсів та атмосферного повітря, старший державний інспектор з охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської області.