banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Новини від 08.07.2016

Новини від 08.07.2016

8 липня у м.Олександрія на базі КСК «Ніка» пройшла конференція під головуванням заступника голови Кіровоградської облдержадміністрації Андрія Коломійцева з питань "Перспективи застосування систем зрошення в сільському господарстві Кіровоградської області".

Участь у конференції взяли директор департаменту міжнародних продажів компанії "T-L   Irrigation Co", США - Тревіс Томсен, представник компанії «ДОНАТОР АГРО», директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Коренюк С., начальник облводресурсів Житомирський І., керівники сільськогосподарських підприємств, водогосподарських організацій області.

Конференція була розпочата з огляду поливного поля ТОВ «УкрАгроКом», на якому вирощується кукурудза на силос.

Під час пленарного засідання начальник облводресурсів Житомирський І. в своєму виступі ознайомив аудиторію з потенціалом, проблемами та перспективами області в напрямку використання та відновлення зрошення, так як Кіровоградщина являється зоною ризикованого землеробства. Дослідження за останні 25-30 років показують, що в області 3-5 років із 10 фіксуються як сухі та посушливі, при випаданні опадів в межах 490 мм річне випаровування складає 850 мм.

Тому зрошувані землі надалі все більше відіграватимуть роль гарантованого стабільного сільськогосподарського виробництва, в першу чергу овочів, плодів та ягід, а для розвитку тваринництва – і надійною кормовою базою.