banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Новини від 01.04.2016

Новини від 01.04.2016

30 березня в дорадчому центрі Кіровоградського облводресурсів проведена обласна нарада з питань підготовки зрошувальних систем та організації поливів у 2016 році.

В нараді прийняли участь заступник директора та начальник відділу департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, керівники та спеціалісти обласного управління водних ресурсів, міжрайонних управлінь водного господарства та гідрогеолого-меліоративної партії, керівники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій та сільгосптоваровиробники, які використовують зрошувані землі.

Були обговорені питання про стан наявних зрошувальних систем, їх підготовку до роботи у 2016 році, залучення інвестицій для відновлення їх роботи, застосування дощувальної техніки та систем краплинного зрошення для поливу.

Представниками приватного акціонерного товариства ”ЕПОС” було презентовано роботу шланго-барабанних дощувальних машин італійського виробництва ”Irrimek”, компанією ”Енергія води” пересувні насосні станції, які вони виготовляють.

Керівники та спеціалісти агро формувань області обмінялись досвідом з використання зрошуваних земель та визначили напрямки співпраці з обговорених питань.