banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Головна сторінка > Звіти > Мальовнича Кіровоградщина очима дітей

Мальовнича Кіровоградщина очима дітей

До Дня працівників водного господарства в Кіровоградському обласному управлінні водних ресурсів за ініціативою Первинної профспілкової організації відбулась виставка дитячих малюнків та фотографій на тему: «Мальовнича Кіровоградщина».

Головна мета виставки – сприяти розвитку дитячої творчості, підвищення екологічної обізнаності дітей щодо необхідності охорони навколишнього середовища, залучення дітей до збереження неповторної краси нашого краю.

В області велика увага приділяється громадській природоохоронній роботі – це як і екологічна пропаганда в освіті, так і участь в екологічних акціях.

Участь приймали діти працівників водогосподарських організацій. Діти надали яскраві малюнки та фотографії мальовничої природи Кіровоградщини, яка розкинулась між широким Дніпром та могутнім Південним Бугом.

Найактивнішими художниками стали діти працівників з Новомиргородскього МУВГ:

 
Бондаренко Катерина 15 років         Масляна Марія 12 років

Горобець Ірина 17 років

Кіровоградського МУВГ – Настасієнко Анастасія 8 років.

Фотографії надали діти працівників Кіровоградської ГГМП:


Жаравіна Анастасія 11 років


Пилипенко Владислав 14 років

Голова Профспілки Годорожа А. вручає подяки за участь у конкурсі Бондаренко Катерині м.Новомиргород та Жаравіній Анастасії (м.Кіровоград)

Такий захід виховує бережливе ставлення підростаючого покоління до водних ресурсів і навколишнього середовища, підвищує рівень їх екологічної свідомості. Кожна дитина замислиться про особисту відповідальність за її збереження.