banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Головна сторінка > Доступ до публічної інформації > Про роботу з інформаційними запитами

Про роботу з інформаційними запитами

Впродовж листопада 2017 року до Кіровоградського облводресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

У жовтні поточного року на адресу облводресурсів надійшов один запит на отримання публічної інформації від інтернет-видання TEXTY.org.ua.

У запиті було порушено питання щодо фінансування та переліку робіт з будівництва, реконструкції та капітального ремонту гідротехнічних споруд, захисних протипаводкових дамб, берегоукріплювальних споруд по області впродовж 2015-2017 років.

Відповідь за запитом було надано запитувачу у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції облводресурсів.

Впродовж вересня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж серпня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж липня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж червня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж травня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж квітня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж березня поточного року на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж лютого поточного року на адресу облводресурсів через Кіровоградську обласну державну адміністрацію надійшов один запит на отримання публічної інформації від громадянки Аубакірової Н.Ю.

У запиті було порушено питання щодо плану фінансування робіт з очистки водоймищ, берегоукріплення та інших напрямків з поліпшення екологічного стану водойм регіону за рахунок бюджетних коштів на 2017 рік.

Відповідь за запитом було надано запитувачу у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції облводресурсів.


Впродовж січня на адресу Кіровоградського обласного управління водних ресурсів запитів на отримання публічної інформації не надходило.