banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Головна сторінка > Доступ до публічної інформації > Про роботу з інформаційними запитами

Про роботу з інформаційними запитами

Впродовж березня 2019 року до Регіонального офісу водних ресурсів у Кіровоградській області запити на отримання публічної інформації не надходили.

Впродовж лютого поточного року на адресу офісу надійшов запит на отримання публічної інформації від ТОВ «Науково-дослідний центр екологічної безпеки та природокористування».

У запиті було порушено питання щодо якості поверхневих вод р.Південний Буг, зокрема в районі с.Сабатинівка.

Відповідь за запитом на інформацію було надано у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції РОВР у Кіровоградській області.


У січні поточного року на адресу РОВР у Кіровоградській області через Кіровоградську обласну державну адміністрацію надійшов 1 запит на отримання публічної інформації від голови громадської організації «Міжрегіональне бюро екологічного захисту».

У запиті було порушено питання щодо ступеня забруднення довкілля внаслідок утилізації зворотних вод гірничорудних підприємств Кривбасу.

Відповідь за запитом на інформацію було надано запитувачу у межах виконання вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» та відповідно до компетенції РОВР у Кіровоградській області.