banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Головна сторінка > Пiдпорядковані організації

Пiдпорядковані організації

Пiдпорядковані організаціїОсновні завдання міжрайонних управлінь водного господарства.

1. Реалізація в межах своєї діяльності державної політики щодо розвитку водного господарства та меліорації земель, збереження та відтворення поверхневих водних ресурсів, здійснення у водогосподарському комплексі Кіровоградської області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового досвіду роботи.

2. У межах своєї діяльності забезпечення потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах.

3. Організація експлуатації водогосподарських споруд та державних меліоративних систем міжгосподарського значення, виконання поточних і капітальних ремонтів міжгосподарських меліоративних мереж та водогосподарських об'єктів.

4. Проведення заходів щодо попередження шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків, організація безаварійного пропуску повені на об'єктах Управління, участь у розробці та забезпеченні заходів щодо захисту населених пунктів і сільгоспугідь від затоплення та підтоплення.

5. Організація виконання загальнодержавних і регіональних програм щодо розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану меліорованих угідь, захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів, інженерних комунікацій, сільськогосподарських угідь та інших об’єктів.

6. Раціональне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне удосконалення діючих систем, будівництво сільських водопроводів, розвиток виробничих баз та інші водогосподарські об’єкти.

7. Проведення на регіональному рівні оцінки, прогнозу щодо поліпшення меліоративного стану зрошуваних і прилеглих до них земель, підтоплення сільських населених пунктів та надання з цих питань рекомендацій місцевим державним адміністраціям.

Основні завдання гідрогеолого-меліоративної партії

1. Виконання комплексу досліджень з метою контролю, вивчення і оцінки гідрогеолого-меліоративної обстановки на зрошуваних і прилеглих до них землях Кіровоградської області.

2. Розробка рекомендацій і пропозицій по першочергових і перспективних заходах для покращення еколого-меліоративних умов на зрошуваних та прилеглих до них землях.

3. Ведення спостережень за станом водних об’єктів та земель водного фонду.

4. Участь у розробці і реалізації загальнодержавних і регіональних програм використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів.

5. Забезпечення моніторингу меліоративного стану зрошуваних земель, проведення оцінки, прогнозу підтоплення сільських населених пунктів та надання з цих питань рекомендацій місцевим державним адміністраціям.

6. Проведення спостережень, збирання, обробка, зберігання первинних даних згідно з чинним законодавством.

Електронні адреси водогосподарських організацій області

Регіональний офіс водних ресурсів у Кіровоградській області
e-mail: kirvodres@gmail.com

Кропивницьке міжрайонне управління
водного господарства
e-mail: krmuvg@ukr.net

Олександрійське міжрайонне управління
водного господарства
e-mail: omuvg.ukraine@ukr.net