banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Головна сторінка > Анонси подій

Анонси подій

Анонси подій7-9 листопада 2017 року відбуватиметься XV Міжнародний водний форум AQUA UKRAINE – 2017
Під час виставки AQUA UKRAINE представлятимуться найсучасніші водні технології, розробки, продукція, обладнання, матеріали, товари та послуги, відбуватимуться дискусії серед фахівців водної галузі з урядового, громадського, наукового, промислового та ділового сектора України, ближнього і далекого зарубіжжя.

Організатори: "ТОВ Міжнародний виставковий центр", за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства екології та природніх ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації  "Питна вода України", Messe Berlin GmbH.

AQUA UKRAINE - це схвалений UFI і вже традиційний щорічний Міжнародний водний форум, який проводиться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України та з метою впровадження світових стандартів і передових досягнень у водному господарстві України.

Водну виставку AQUA UKRAINE доповнює програма науково-практичних заходів (конференції, тематичні семінари, круглі столи), присвячених широкому колу актуальних водних питань, таких як водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очищення стічних вод, питна, бутильована вода, інженерні мережі, насосне обладнання, стратегія розвитку водного господарства України, автоматизовані системи управління водним господарством, охорона водних ресурсів, управління паводками та адаптація до змін клімату, нормативно-правова база та гармонізація українського водного законодавства з європейськими директивами, реформування житлово-комунального

Місце проведення: Україна, м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"


2 червня 2017 року о 12:00 годині в приміщенні дорадчого центру Кіровоградського облводресурсів, на базі Кропивницького МУВГ за адресою м. Кропивницький, вул. Холодноярська, 210 відбудуться урочисті збори присвячені Дню працвників водного господарства України.У квітні – травні пройдуть заходи з благоустрою з метою приведення до належного естетичного та санітарного стану територій поблизу водних об’єктів та каналів, у заплавах річок, на прибережних захисних смугах та водоохоронних зонах (смугах відведення), на меліоративних системах та водогосподарських спорудах, на навколишніх територіях адміністративних будівель та виробничих баз. В рамках проведення місячника благоустрою планується відновлення джерел та витоків річок і створення поблизу них нових місць відпочинку, прибирання сміття та ліквідація сміттєзвалищ, висадження саджанців дерев і кущів.