banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

banner

Головна сторінка > Анонси подій

Анонси подій

19 квітня 2019 року відбудеться засідання Басейнової ради Південного Бугу в якій приймуть участь 5 представників від Кіровоградської області.


РОВР у Кіровоградській області та водогосподарські організації підтримали звернення Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні.

У РОВР у Кіровоградській області видано наказ та розроблені заходи щодо проведення Дня охорони праці в Україні. Зокрема передбачено проведення з 22 по 26 квітня тижня охорони праці під час якого планується провести зустрічі із трудовими колективами з питань дотримання законодавства про охорону праці та обговорення Концепції реформування системи управління охороною праці в Україні, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 989-р.

Планується проведення комплексних обстежень організацій з метою визначення стану виробничої безпеки, обстеження на відповідність санітарно-гігієнічним вимогам службових, виробничих і побутових приміщень, душових і вбиралень, їх готовність до роботи у весняно-літній період, проведення конкурсів на безпечне робоче місце, кращу виробничу дільницю, кращого за показниками безпеки праці працівника та інші заплановані заходи.


ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ відзначають в Україні щорічно, починаючи з 1999 року, згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» від 6 серпня 1998 року № 855/98 на підтримку ініціативи Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України і громадських природоохоронних організацій щодо розвитку діяльності, започаткованої Всеукраїнською акцією «Дерево–Життя» та іншими громадськими ініціативами.

У третю суботу квітня, в цьому році 20 квітня, будуть проведені заходи, спрямовані на поліпшення стану навколишнього середовища – очищення водних джерел, озеленення територій, збереження заповідних об'єктів, поширення екологічних знань.